Prachtig eindbedrag voor KiKa

Gepubliceerd op: 12 januari 2018 12:22

Nieuwsbericht door: Weekkrant de Loop Helmond
Gepubliceerd in: Helmond-Oost, Voorpagina

Helmond-oost: Tijdens de nieuwjaarsreceptie van MULO is het prachtige eindbedrag van alle MULO voor KiKa acties van 2017 bekendgemaakt. Met alle acties in 2017 is maar liefst € 11.779,00 opgehaald voor ons maatschappelijke doel.


Zwemmen, roeien, rennen, zingen, voetballen, alles werd afgelopen jaar uit de kast gehaald voor KiKa. Het hoogtepunt lag in december tijdens het KiKa weekend met de KiKa Run waarbij ruim 200 deelnemers 1, 3, 5 of 10 km renden voor het goede doel.


Jubilarissen gehuldigd bj MULO

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van MULO zijn er 3 prominente MULO leden gehuldigd voor hun jarenlange lidmaatschap van onze vereniging: Marc van Kraaij en Erik van Duppen zijn al 40 jaar lid van onze vereniging en Jan Verhorevoort zelfs al 60 jaar. Deze 3 jubilarissen zijn niet alleen lid maar ook al jaren actief in diverse rollen bij onze vereniging.

Dit nieuwsbericht is 782 keer bekeken

X
X