Juli in het Annatheater

Juli in het Annatheater
Gepubliceerd op: 11 juni 2021 13:45
Gewijzigd op: 11 juni 2021 9:39

Nieuwsbericht door: Weekkrant de Loop Helmond

Film Jeugdtheaterschool Annatheater
Yasmin Kever, oud-leerling van onze Jeugdtheaterschool en leerling van de Willem de Kooning Academie in Rotterdam, heeft een prachtige film gemaakt voor onze Jeugdtheaterschool. Kijk op ons YouTubekanaal om de film te zien.

Vrijdag 2 juli Auditie Anna Producties voor jongeren met spelervaring
Jeugdtheaterschool Annatheater houdt op vrijdag 2 juli audities voor de theaterproductie die begin oktober 2022 in première zal gaan. Ben jij gek op theater en niet van het podium weg te slaan? Wil jij graag meedoen in een theatervoorstelling? In deze groep krijg je de mogelijkheid om je talent te laten zien en te ontwikkelen. En je leert een heleboel over het vak acteren!

De repetities zijn elke donderdag van 19.00 tot 21.00 uur en een aantal keren in het weekeinde. De repetities beginnen op 11 november 2021.

Er wordt contributie gevraagd om deel te nemen aan deze productie.
Datum: vrijdag 2 juli.
Tijd: van 17.00 tot 18.30 uur
Heb je interesse? Neem contact op met Lavínia Germano, laviniagermano@annatheater.nl of bel:
06 - 44 36 92 88.

‘Anna Presenteert’
Jeugdtheaterschool Annatheater organiseert als afsluiting van het cursusjaar 2020/2021 ‘Anna Presenteert’. Leerlingen spelen een toneelstuk waarin ze laten zien wat ze kunnen na het volgen van een cursus acteren in het Annatheater. Het programma ziet er als volgt uit:
zaterdag 17 juli 17:00 uur en zondag 18 juli 16:00 uur

‘Roodkapje’
Spelers: Aly, Amelia, Anne, Britt, Lisa, Luuk, Milana, Morris, Sam en Seth

‘Doornroosje’
spelers: Dieuwertje, Iza, Majka, Stef, Sophie en Willemijn. Zaterdag 18 juli 19:30 uur en zondag 18 juli 13:00 uur

‘De gelaarsde Kat’
spelers: Chiara, Destiny, Eva, Fleur, Floor, Ginny, Lola, Pien, Sofia en Tibbe

‘De regels van Anna’
spelers: Alex, Jan, Jasper, Juliëtte, Lucie, Manu, Mo, Tigo, Thije en Vera

‘Anna Producties’ speelt op zaterdag 17 juli om 19.30 uur en op zondag 18 juli om 16.00 uur enkele scènes uit ‘Assepoester’. Deze voorstelling wordt vanaf 9 oktober 2021 vijf keer in het Annatheater gespeeld. Mis het niet!
spelers: Bart, Babette, Esmee, Fleur, Jan, Jotta, Mosa en Noémi

entree: € 7,00
kaartjes: www.annatheater.nl
informatie kaartverkoop:
bel 06-28 10 43 33

‘Om de hoek woont een struik’
Het prijswinnende duo ‘Sonja en Hendrik’ maken op dit moment in het Annatheater de voorstelling ‘Om de hoek woont een struik’. Voor het concept van deze voorstelling (toen heette het project nog ‘Dorp’) wonnen ze in 2020 de prestigieuze BNG-theaterprijs. Sonja van Ojen en Hendrik Kegels maken in het Annatheater de miniaturen voor deze voorstelling en beeldend kunstenaar Vincent van Ojen de tafel waar al deze miniaturen tot leven worden gewekt! In ‘Om de hoek woont een struik’ willen Sonja en Hendrik mensen met andere ogen laten kijken naar dingen waar ze wellicht elke dag aan voorbij lopen. Het publiek wordt meegenomen in een wereld waar de mens even niet meedoet. Er zullen een aantal try-out-voorstellingen in het Annatheater gegeven worden. Informatie hierover volgt!

Verwacht:
Anna Producties speelt in oktober:
ASSEPOESTER!

Het Annatheater ligt op 1 minuut
loopafstand van het Station Helmond.
Het adres is Floreffestraat 21a,
Helmond. info@annatheater.nl
www.annatheater.nl


Dit nieuwsbericht is 2553 keer bekeken

X
X