Helmond Sport Jeugd Academy in stijl naar uitwedstrijden

Gepubliceerd op: 18 november 2020 10:33
Gewijzigd op: 20 november 2020 10:37

Nieuwsbericht door: Mandy Meeuwsen

F Helmond Sport

Helmond: De Jeugd Academy van Helmond Sport reist dit seizoen in stijl naar uitwedstrijden. EHAD stelt namelijk twee nieuwe busjes beschikbaar aan Onze Club. De busjes zijn voorzien van het logo van Helmond Sport.

“Het is mooi om te zien dat zeker in deze tijd een echt Helmonds familiebedrijf zich wil verbinden aan onze Jeugd Academy. Met deze busjes kunnen onze jeugdspelers en staf bij uitwedstrijden veilig en verantwoord reizen”, zegt Antoine Beije, commercieel manager van Helmond Sport.

Wilnard en Niels Dankers namens EHAD: “Wij ondersteunen uiteraard graag de Helmond Sport Jeugd Academy. Wij willen ons Helmondse hart laten spreken door de jeugd, ook in deze moeilijke tijden, te steunen.”


Dit nieuwsbericht is 129 keer bekeken

X
X