Evangelische Gemeente Helmond
Voorpagina
Eredienst
Niets of niemand anders kan een mens van binnenuit zo ten goede veranderen dan het evangelie van onze Here Jezus Christus. Er gaat zelfs genezende kracht vanuit. Komende zondag 3 juli staat tijdens de eredienst dit evangelie centraal. We vieren tevens avondmaal waarin we het lijden, sterven én opstanding van onze Here Jezus Christus herdenken. Spreker is Jo Moors. Onze gastvrouwen staan klaar om u van harte welkom te heten. Aanvang eredienst 10 uur, de zaal is open vanaf 9.30 uur.
Tiener- en kinderdienst
Zondag 3 juli is er ook weer een aparte dienst voor kinderen en tieners in de leeftijd van 6 tot 18 jaar. Aanvang 10 uur.
Huiskring
Dinsdagavond 5 juli gaan we weer met elkaar in gebed en gaan we onze God de hoogste eer en aanbidding geven en gaan we Hem danken voor de goede gaven die we van Hem hebben mogen ontvangen en gaan bidden voor de noden om ons heen dichtbij en veraf.
Vrouwenochtend
Op donderdagmorgen 7 juli is er een vrouwensamenkomst.
Plaats van samenkomst op zondag:
Praktijkschool Generaal Snijdersstraat 51 Helmond.
Voor verdere informatie zie onze website: www.evangelischegemeentehelmond.nl.
Contact: info@evangelischegemeentehelmond.nl.
Dit nieuwsbericht is 93 keer bekeken
Verder in het nieuws
Hieronder een recent overzicht van alle belangrijke en relevante nieuwsberichten.